16 Ocak 2019

5İ FİNAL ve BÜTÜNLEME Sınav Programı

2019-2020 GÜZ Dönemi FİNAL ve BÜTÜNLEME Sınav Programı BÖLÜM WEB SAYFALARINDA ilan edilmiştir.

Öğrencilerin sınavlarına öğrenci kimlikleriyle girmeleri gerekmektedir.


SINAV KURALLARI

1) Sınav gözetmenleri sınav başlamadan en az 5 (beş ) dakika önce görevli oldukları salonda sınav evrakı ile birlikte hazır bulunacaktır.

2) Sınav başlamadan önce mutlaka kimlik kontrolü yapılacak, öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi olmayanlar sınava alınmayacaktır.

3) Sınav başladıktan sonra ilk 15 dk içerisinde öğrenci dışarı çıkarılmayacaktır. Aksi yönde hareket eden öğrenci için tutanak tutulacaktır.

4) Sınav başladıktan sonra ilk 15 dk içerisinde geç kalan öğrenciler sınava alınacaktır. 15 dk sonra gelenler kesinlikle sınava alınmayacaktır.

5) Sınava esnasında hiçbir öğrenci masasında ya da sırasında cep telefonu, çanta, kitap, not vs. gibi eşyalar bulundurulmayacaktır. Aksi yönde hareket öğrenci için tutanak tutulacaktır.

6) Sınav salonu gözetmensiz bırakılarak salondan ayrılmak kesinlikle yasaktır. Acil durumlar için sınav koordinatörüne telefon ile ulaşılarak gerekli bilgi verilecektir.

7) Sınav gözetmeni imza listesi ile matbu sınav tutanağını girdiği her sınavda yanında bulundurmak zorundadır.

8) Tutanak tutulacak öğrencinin kimliğine el konulmayacak, tutanak tanzim edildikten sonra öğrenciye kimliği iade edilecektir.

9) Gözetmenler kendi aralarında yaptıkları sınav gözetmenlik değişikliklerini en geç sınavdan önceki gün ilgili sınav koordinatörüne bildirmekle yükümlüdür.


İletişim Fakültesi Dekanlığı

Facebook     Twitter     Instagram     YouTube