Unvanda Yükselen Akademisyenlere Cübbeleri Giydirildi

Kampüs · 14 Kasım 2017 · 0

Unvanda Yükselen Akademisyenlere Cübbeleri Giydirildi

İnönü Üniversitesinde profesörlüğe ve doçentliğe yükselen akademisyenlere, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay tarafından cübbeleri giydirildi.


Rektörlük toplantı salonunda düzenlenen törene, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Aldulkadir Baharçiçek, Prof. Dr. Nusret Akpolat, Prof. Dr. İbrahim Türkmen, İnönü Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Hakan Erkuş, senato üyeleri ve unvanda yükselen akademisyenler katıldı.


Akademisyen Doç. Dr. Fatümetüzzehra Küçükbay profesör, Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Göktolga, Yrd. Doç. Dr. Recep Özman, Yrd. Doç. Dr. Ali Duman ve Yrd. Doç. Dr. Hilal Alan ise doçentlik unvanına yükseldi.


Rektör Kızılay, unvanda yükselen akademisyenleri tebrik ederek, "Unvanda yükselmenin akademik personelimize, üniversitemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Başarılı çalışmalarınızı sürdürmenizi diliyorum" şeklinde konuştu.


Daha sonra profesör ve doçentlik unvanı alan akademisyenlere Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay tarafından cübbeleri giydirildi.


İNÜHABER MERKEZİ

Etiketler

Künye     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·