3.Uluslararası İslam ve Yorum Sempozyumu Sona Erdi

Kampüs · 15 Nisan 2019 · 0

3.Uluslararası İslam ve Yorum Sempozyumu Sona Erdi

İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen 3. İslam ve Yorum Sempozyumu’nun kapanışı Turgut Özal Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Sempozyumumun kapanış ve değerlendirme oturumuna, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karaman, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yusuf Ziya Keskin, İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hulusi Arslan, Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nasi Aslan, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adem Apak, Dr. Süheyla Mezed, yurtiçinden ve yurtdışından akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

 

Prof. Dr. Nasi Aslan, Prof. Dr. Yusuf Ziya Keskin, Prof. Dr. Hulusi Arslan, Prof. Dr. Adem Apak ve Dr. Süheyla Mezed, konuşmalarında, sempozyumun başarılı şekilde tamamlandığını belirtti ve İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ile İlahiyat Fakültesi öğretim üyelerine teşekkür etti.

 

Kapanış konuşmasını yapan İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay ise sempozyumu gerçekleştiren İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesine ve sempozyuma katılım sağlayan akademisyenlere teşekkür etti.  

 

Program sonunda katılımcılar ve sempozyum ekibi hatıra fotoğrafı çekindi.

 

Haber: Arzu Ergun

Tags

Künye     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·