İnönü Üniversitesi 12. Uluslararası Kısa Film Festivali Etkinlik Programı Belirlendi

Kültür Sanat · 12 Nisan 2019 · 0

İnönü Üniversitesi 12. Uluslararası Kısa Film Festivali Etkinlik Programı Belirlendi


 

15 NİSAN

 

 

Kütüphane

 

İletişim Fakültesi

 

G.S.F. Konferans Salonu

 

Açık Hava
(Mediko önü)

10:00

12:00

Festival Filmleri
(Noel-20 years Is A Long Time-The Trip)

            Atölye
(Dr. öğr. üyesi Şükrü Künüçen)sinema ve tv de görüntü dili ve görsel anlatım

 

 

14:00

15:30

 

 

Açılış Töreni

 

16:00

17:00

Söyleşi
Berfu Öngören

 

 

 

17:00

18:00

Söyleşi

Emre Kızılırmak

 

 

Mini Konser

ve Çekiliş

19:30

20:00

 

 

 

Festival Filmleri

OLMAZ DEDİLER OLDU

20:00

20:30

 

 

 

Söyleşi

Ayhan Yarıcı

20:30

21:00

 

 

 

Festival filmleri     Kurmaca: Krampon

Belgesel: Simurg: Bir Zümrüd-ü Anka Kuşu Hikayesi

21:00

21:30

 

 

 

Festival filmleri     The End Of Eternity -

Back To Nowhere

21:30
22:00

 

 

 

Festival filmleri    KURMACA:Hayattayız

22:00
22:30

 

 

 

Festival filmleri  
Village In Sky

22:30
23:00

 

 

 

Festival filmleri
Ladino: The Story Of A Language-Fly Mateo

 

16 NİSAN

 

 

Kütüphane

 

İletişim Fakültesi

 

Mediko Tiyatro Salonu

 

Açık Hava

10:00

12:00

Festival filmleri 
(Nine and Ten. Self-Portrait With Wound—What Wouldn’t I Give For The Memory) 

Film Gösterimi ve Söyleşi
(Kibar Dağlayan)

 

 

12:00

13:00

SÖYLEŞİ

Burcu Kara

 

Söyleşi

Hakan Bulut

 

13:00

14:00

Festival filmleri 
Map To Stars-This Is What Is Going On-Carving In Memory

Rıza Oylum
(filmlerden örneklerle İran sineması)

 

 

14:00

15:30

Festival filmleri 
KURMACA: MİĞFER

Serdar Öztürk
(sinema ve felsefe)

 

 

16:00

17:30

Festival filmleri 
BELGESEL: MAHLOTA

KURMACA: SULARA KAPILMAK

 

 

 

18:00

19:30

 

 

 

Mini Konser ve Çekiliş

19:30

20:00

 

 

 

Festival filmleri
KURMACA: Silüet

BELGESEL: Sarıcakız

20:30

21:00

 

 

 

Festival filmleri
 KURMACA: İki Elin Arasında

21:00

21:30

 

 

 

Festival filmleri
BELGESEL: Uçan Adam

21:30
22:00

 

 

 

Festival filmleri
Survivor

Different

Block 24

22:00
22:30

 

 

 

Festival filmleri
BELGESEL: Gökdelenlerin Gölgesinde Yaşamak-

Uçutmanın Peşinde

 

17 NİSAN

 

 

Kütüphane

 

İletişim Fakültesi

 

G.S.F. Konferans Salonu

 

Açık Hava

11:00

12:00

Festival Filmleri
Kurmaca: Çarpıntı

Söyleşi
Kerem Akça

 

 

14:30

15:30

Festival Filmleri
Belgesel: Mavi Otel

Söyleşi
Tayfun Pirselimoğlu

 

 

16:00

17:30

Festival Filmleri
Teeth-Without You

 

 

 

18:00

19:30



 

 

Mini Konser ve Çekiliş

19:30

20:00

 

 

 

Festival Filmleri
Kurmaca: Köprünün İki Ucu

Belgesel: KUSURLU

20:30

21:00

 

 

 

Festival Filmleri
KURMACA:Fotoğraf

21:00

21:30

 

 

 

Festival Filmleri
(The Massacre Of The Innocents)

21:30
22:00

 

 

 

Festival Filmleri
BELGESEL: Kördüğüm

22:00
22:30

 

 

 

Festival Filmleri
 Where You Can’t Reach

22:30
23:00

 

 

 

Festival Filmleri
Tomorror Is Monday – Seeds, A Poem About Life

 

18 NİSAN

 

 

Kütüphane

 

İletişim Fakültesi

 

G.S.F. Konferans Salonu

 

Açık Hava

11:00

12:00

Festival Filmleri
(The Drawing)

KURMACA: Kaset

 

 

 

14:00

16:30

 

 

Kapanış Töreni ve Ödül Töreni

 

18:00

19:30

 

 

 

Mini Konser ve Çekiliş

19:30

20:00

 

 

 

Festival Filmleri

BELGESEL: Meryem Ana

20:30

21:00

 

 

 

Festival Filmleri

Old Man-My Two Halves-I Will Wake Up Tomorrow

21:00

21:30

 

 

 

Festival Filmleri

KURMACA: Uzun Sürmüş Bir Filmin Kısası

21:30

22:00

 

 

 

Festival Filmleri

BELGESEL: Uçan Adam

22:00
22:30

 

 

 

Festival Filmleri

Fotoğraf

22:30
23:00

 

 

 

Festival Filmleri

Sadig: My Sahrawi Friend

















































































































































































Tags

Künye     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·