Rektör Kızılay’dan MÜSİAD’a Ziyaret

Yaşam · 15 Şubat 2019 · 0

Rektör Kızılay’dan MÜSİAD’a Ziyaret

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.


Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay beraberinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek, Prof. Dr. Nusret Akpolat, Prof. Dr. İbrahim Türkmen, Genel Sekreter Prof. Dr. Hakan Erkuş ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. İlhan Erdem ile birlikte MÜSİAD Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Poyraz ve MÜSİAD Malatya Şubesi yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Poyraz, şehrin gelişmesinde önemli katkıları olan İnönü Üniversitesine kurumsal olarak her zaman destek vereceklerini belirterek ziyaretlerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a teşekkür etti.


Yönetime geldiği günden itibaren üniversite-sanayi işbirliğine önem verdiklerini belirten ve bu birlikteliğin devam etmesi gerektiğini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Kızılay, MÜSİAD Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Poyraz ve yönetimine başarılar diledi.


Rektör Prof. Dr. Kızılay, MÜSİAD Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Poyraz’a ziyaret hatırasına İnönü Üniversitesi yayınlarından oluşan kitaplar hediye etti.


Haber: Kurumsal İletişim Birimi

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·