Doç. Dr. Mevlüt Akyol

Yaşam · 07 Şubat 2019 · 0

Ajans İletişim TRT GAP Diyarbakır Radyosu’na Konuk Oldu

TRT GAP Diyarbakır Radyosu “Yöremizden” programında Ajans İletişim’i ağırladı. Sunuculuğunu Aslı Hocaoğlu’nun yaptığı program TRT GAP Diyarbakır Radyosu’ndan canlı olarak yayınlandı.


Programda İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Ajans İletişim Sorumlusu Doç. Dr. Mevlüt Akyol Ajans İletişim’in amacını ve çalışmalarını TRT GAP Diyarbakır Radyosu dinleyicilerine anlattı.


İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde kurulan Ajans İletişim’in 2015 yılından bugüne hizmet verdiğini söyleyen Akyol, Ajans İletişim’in çalışmalarına değinerek "Her ürettiği işten büyük heyecan duyan öğrencilerimizden oluşan ekiple, yaratıcı çözümler üreten Ajans İletişim, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya çalışmaktadır. Halkla ilişkiler, medya planlama, tasarım ile medya iletişiminden marka yönetimine, reklam çekimlerinden tanıtım filmlerine kadar son derece geniş bir yelpazede markalara ve kurumlara hizmet veriyoruz." dedi.


Akyol, Ajans İletişim’in amacına değinerek reklamcılık mesleğinin farklı alanlarını ve tasarımdan pazarlamaya, reklamcılığı etkileyen disiplinleri içeren esnek kurgusuyla öğrencilerin, strateji, metin, görsel tasarım ve dijital iletişim alanlarında kendilerini geliştirmelerini amaçladıklarını belirtti.


Ajans İletişim ile öğrenciler kendi sektörleri ile ilgili alanlarda uygulama yapma imkanı bulduklarını dile getiren Akyol, bu uygulamalı eğitim sayesinde öğrencilerin mezun olduktan sonra iş hayatına daha hazır bir biçimde başlayacağı avantajına sahip olduklarını söyledi.


Haber: Çiğdem Erhan

Tags

Künye     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·