Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksek Okulu 6.Dönem 2017-2018 Mezunlarını Verdi

Kampüs · 15 Mayıs 2018 · 0

Darende Bekir Ilıcak MYO 6.Dönem 2017-2018 Mezunlarını Verdi

Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksekokulunda (MYO) 2017-2018 altıncı dönem mezunları için mezuniyet etkinliği yapıldı.


Etkinliğe Kaymakam Enver Hakan Zengince, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Cumhuriyet Başsavcısı, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

 

Etkinliğe yoğun ilgi gösteren öğrenciler mezun olmanın heyecanını yaşadı. Etkinlikte Kaymakam Enver Hakan Zengince ve Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser konuşma yaptı.


Mezun öğrenciler adına konuşan İnşaat Bölümü öğrencisi Zafer Aydemir, mezuniyetin kendileri için bir dönüm noktası olduğunu ve Darende ilçesi ve meslek yüksekokulundaki bütün hatıralara özlem duyacaklarını söyledi. Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Apdulmutalip Şahinaslan ise yaptığı konuşmada, bir yüksekokulun mezunları ile değerli olduğunu, öğrencilerin mezuniyet sonrasındaki yaşamlarında başarıları ve kaliteli duruşları ile kendi meslek yüksekokullarına değer kattığını ifade etti.


Şahinaslan, konuşmasının devamında, öğrencilerin hak ettikleri diplomaların kendilerine çok önemli sorumluluklar yüklediğini belirterek, dünyada ve ülkemizde olup bitenleri izleyerek kendilerini yenilemekle ve sürekli olarak kendilerini geliştirmekle sorumlu olduklarını belirtti. Konuşmasının sonunda tüm protokole teşekkür eden Dr. Şahinaslan, yüksekokulun yapımında ve öğrencilere verdikleri maddi destek ile sosyal projeler için Rönesans Eğitim Vakfı’na, yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti. Konuşmalar sonrası dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

 

İNÜHABER MERKEZİ

Tags

Künye     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·