Bilinnçli Gençlik Topluluğundan Proje Tanıtım Toplantısı

Yaşam · Oct. 20, 2017 · 0

Bilinçli Gençlik Topluluğundan Proje Tanıtım Toplantısı


İnönü Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Bilinçli Gençlik Topluluğu tarafından proje tanıtım toplantısı düzenlendi.


Hoca Ahmet Yesevi Konferans salonunda düzenlenen toplantıya, Gençlik Konseyi Kurucu Genel Başkanı Ahmet Bayduz, Bilinçli Gençlik Topluluğu Başkanı Ebubekir Şireci ve öğrenciler katıldı.


Toplantının açılış konuşmasını yapan Gençlik Konseyi Kurucu Genel Başkanı Ahmet Bayduz, milli ve manevi değerler konusunda gençlerin yetişme noktasında olduğunu belirterek şöyle konuştu:


"Milli ve manevi değerlere gençlik yetiştirme konusunda emeği geçen siz değerli kardeşlerimizin huzurunda Ebubekir kardeşimize teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Çünkü milli ve manevi değerlere uygun bir gençlik yetiştirme noktasında hızlı çalışmalar yapılmaktadır. Bizde bu konuda sonuna kadar desteklerimizi sürdüreceğiz. En son Bilinçli Gençlik Topluluğu ile Battalgazi Kervansarayı’nda bir konser düzenlemiştik. Milli birlik ve beraberlik için 'Bir Fener Sende Yak' projesini gerçekleştirmiştik."


Gençlik Topluluğu Başkanı Ebubekir Şireci ise 2017-2018 yılında gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgiler vererek, ileriki zamanlarda birçok önemli çalışmaya da imza atacaklarını ifade etti.


Haber: Aslıhan Sezek

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·