MGTC

Yaşam · Aug. 26, 2017 · 0

İletişim Fakültesinden MGTC’ye Ziyaret

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi yönetimi Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’ni (MGTC) ziyaret etti. 


Ziyarete İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Önal, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatma Nisan ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mevlüt Akyol katıldı.


Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti (MGTC) Başkanı Kemal Deniz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen yönetim bir süre sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu.


Ziyarette konuşan   Dekan Prof. Dr. Mehmet Önal İletişim Fakültesi olarak Malatya’da görev yapan yerel basınla daha sıkı ilişkiler geliştirmek istediklerini belirterek şöyle konuştu:


“İletişim Fakültesi olarak sahada olan basın çalışanları, cemiyetler ve gazeteciler ile daha sıkı ilişkiler kurma düşüncesindeyiz. Çünkü bu alanlara eleman yetiştiriyoruz. Bu temasların sağlıklı yürümesinin basın ve iletişim açısından çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu vesile ile bu tür ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Yerel medya ile özellikle bağlarımızın güçlü olmasını istiyoruz. Bazı projelerimiz var. Sahada çalışanların öğrencilerimiz ile temaslarını artırmak, yerel basında emeği olanlardan da istifade etmek istiyoruz”


Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Kemal Deniz ise mesleklerinin akademik düzeye taşınması ve bilimsel çalışmalar yürütebilmesi için İletişim Fakültelerinin öneminin asla yadsınamayacağını ifade ederek, İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesinin önemli çalışmalar yaptığını, yeni akademik ve seviyeli insanlar yetiştirdiklerini gördüklerini kaydetti.


 Haber: Çiğdem ERHAN

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·