Oct. 23, 2017

Malatya TEKNOKENT Kariyer Günleri

alatya Teknokent, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilgoritma Topluluğu ile ortaklığı ile organize edilen "Kariyer Günleri" etkinliklerinden ikincisi 27 Ekim 14:00'da Teknokent firmalarından *Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. ile organize edilecektir. 

Firma yetkilileri mühendislik fakültesi öğrencileri ile bir araya gelerek firma tanıtımı yapacak, faaliyet alanları konusunda bilgilendirecek, ve üzerinde çalışılan teknolojilerin tanıtımını yapacaktır. 

Etkinliğin düzenlenmesinin bir diğer nedeni ise; gelecekte birlikte çalışacağı ekip arkadaşlarını bulabilmektir. Bu bağlamda öğrenciler ile yapılacak mülakat ve teknik analiz sonucunda belirlenen öğrenciler "Aday Personel" olarak firmada part-time çalışması hedeflenmektedir.

İLGİLİ BÖLÜMLER ve MÜHENDİSLİK ALANLARI:

1- Bilgisayar Mühendisliği
2- Biyomedikal Mühendisliği
3- Elektronik Mühendisliği
4- BÖTE

* GALİLEO TIP TEKNOLOJİLERİ A.Ş. KİMDİR?

Galileo A.Ş, 2010 yılında Malatya Trknokentte kurulmuş ve tıbbi teknolojiler alanında yazılım geliştirme alanına odaklanmış olan bir firmadır. "Dijital Hastane" kavramının en kritik bileşeni olan Klinik Bilgi Sistemleri (KBS) ve Tıbbi Cihaz Veri Transferi üzerine ihtisaslaşan firma bugün Ulkemizdeki ilk profesyonel KBS firması olma özelliğini taşımaktadır.

Galileo, öncelikle "Dijital Hastane Dönüşüm Analizi Raporu" ile, hastanedeki ekipmanları inceler. Galileo, hastanelerde kullanılan tüm hasta cihazları arasında veri aktarımını garanti eden, hasta ile ilgili kağıt ile kayıt kavramını ortadan kaldıran ve kağıt formlarını sayısallaştıran çözümler sunar.

© 2017 İnönü University

Contact