29 Nisan Dünya Dans Günü

Kültür Sanat · May 1, 2019 · 0

Dans Topluluğu 29 Nisan Dünya Dans Gününe Özel Etkinlik Düzenledi

İnönü Üniversitesi Dans Topluluğu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Tango gösterimi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.


Programa  Sağlık Kültür ve Spor Şube Müdürü Dilek Seçkin, Dans Topluluğu Başkanı Zeynep Hazal Deniz, Dans Topluluğu Eğitmeni Volkan Şahinoğlu,  akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.


Tango, Solo ve Kaleografi dansları ile başlayan gösteriminin ardından müzik dinletisi ve Tango, Solo, Kaleografi dansları ile son buldu.


Dans Topluluğu eğitmeni Volkan Şahinoğlu, sunmuş oldukları gösteriyi ortalama altı aylık bir sürede hazırlandıklarını ve daha önce hiç dans etmeyen öğrencilere dansı öğrenip, bir ayda ise izlenen gösteriyi yaptıklarını belirterek bu kadar kısa sürede gelinen noktada öğrencilerini disiplinli çalışmalarından dolayı kutladığını söyledi.


Şahinoğlu “Üniversite yönetimimize maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.


Sağlık Kültür ve Spor Şube Müdürü Dilek Seçkin,  Dans Topluluğu Eğitmeni Volkan Şahinoğlu ve ekibinin yapmış oldukları gösterilerden dolayı teşekkür etti ve “29 Nisan Dünya Dans Gününü “kutladı.


Programın sonunda Sağlık Kültür ve Spor Şube Müdürü Dilek Seçkin tarafından Volkan Şahinoğlu’na çiçek takdim edildi.


Haber:  Kübra Yılmaz - Hatice Yetmen

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·