29.03.2019 14:00 - 29.03.2019 17:00

Teknokent / Teknokent Toplantı Salonu

MALATYA TEKNOKENT - BENCEİYİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MİNİ TEKNO PAZARI:

MALATYA TEKNOKENT – BENCEİYİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MİNİ TEKNO PAZAR:

Malatya Teknokent/ Malatya TTO ve Malatya KÜSİ (Kamu Üniversite Sanayi İş Birliği) temsilciliği, Benceiyi Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Malatya Teknokentin ev sahipliğinde “Mini Tekno Pazar” (MTP) etkinliği düzenleyecektir. Malatya Teknokent tarafından geliştirilen ve organize edilen MTP; bir işletmenin çalışmak istediği projelerin üniversitelerin ilgili akademisyenlerine tanıtıldığı, birlikte istişare edildiği ve nihai olarak ortak çalışmaların çıkarıldığı bir etkinlik olarak tanımlanabilir. MTP'in hedefi; ilgili akademisyenler ile firmaların projeleri arasında bağlar kurarak Malatya TTO üzerinden ortak Ar-Ge, Tasarım, süreç iyileştirme, verimlilik artırma v.b. projeleri hayata geçirebilmektir.

MTP projeleri; Ar-Ge nitelikli projeler, süreç iyileştirme, işletme problemlerini giderme, maliyet azaltıcı, verimliliği azaltıcı ürün veya hizmet geliştirme endüstriyel tasarım veya sanatsal tasarım gibi birçok başlığı içerebilir.

MTP’lar firmaların bünyesinde düzenlenmektedir. İlgili akademisyenlerimiz firma ile çalışma konusunda mutabakata vardıklarında M-TTO tarafından düzenlenen işbirliği sözleşmesi ile süreç başlatılacak, tüm proje süreçleri M-TTO tarafından takip edilecektir. İsteyen akademisyenlerimiz ekibi ile projeye dahil olabilecek ve yüksek lisans veya doktora öğrencilerinin tez çalışmalarını projeler üzerinden yürütebilecektir.

Bu bağlamda; üretim sektöründe yer alan Benceiyi Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti’nin sektör sorunlarını, deneyimlerini ve proje fikirlerini siz değerli akademisyenler ile paylaşacağı ve işbirliği olanakları için bir araya geleceğiniz Üniversite- Sanayi İşbirliği MTP’ı Malatya Teknokent/Malatya TTO koordinatörlüğünde düzenlenecektir. MTP’da detayları anlatılacak olan proje fikirlerinin özetleri ekte incelemeniz için tarafınıza sunulmuştur. MTP neticesinde kurulacak olan Üniversite- Sanayi İşbirlikleri ile proje fikirlerinin hayata geçirilmesi planlanmaktadır.  Bu projeler ile kurulacak olan üniversite- sanayi işbirliklerinde sizde akademik olarak yer almak ve değerli çalışmalarınızla katkı sağlamak üzere çalıştaya davetlisiniz.

BENCEİYİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ KURUMSAL PROFİL:

Üretim faaliyetine 2006 Yılında başlayan Benceiyi Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti., 4500 metrekarelik üretim alanıyla ABS valiz, PVC kaplamalı ABS valiz, Projeksiyon Perdesi, TV Askı Aparatları ve Grup Priz üretimi yapmaktadır.  Firma ürettiği ürün gruplarında Türkiye'nin en önemli zincir marketleri, giyim mağazaları ve toptan satış noktaları ile bir tedarikçiden ileri çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Ayrıca Dünya’nın çeşitli ülkelerine ihracat yaparak Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır. Firma; ileriye dönük pozitif bakış açısı ile Kaliteli, Yenilikçi, Farklı ürünler üreten, Teknolojik gelişmelere ilgili Uzman kadrosu ile sektörün en iyileri arasındadır.

Firma  ile ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.benceiyi.com/

Çalıştay 29 Mart 2019 Cuma günü saat 14.00’de, Malatya Teknokent’te PUSULA Önkuluçka Toplantı salonunda düzenlenecektir. Şehir dışından katılacak hocalarımız için araçla otogardan karşılama yapılacaktır. Şehir dışından katılacak olan hocalarımızın bizimle iletişime geçmeleri önem arz etmektedir.

 

Çalıştaya katılım durumunuzu bildirmek üzere formu doldurmanız arz olunur. Katılım Formu İçin Tıklayınız

Saygılarımızla.

Malatya TTO

 

Çalıştayın Düzenleneceği Adres:

Malatya Teknokent

(İnönü Üniversitesi Karşısı)

Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89

B1/4 Battalgazi/Malatya

 

Sorularınız ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Özge ÖZTÜRK

Cep: 0 507 402 55 71


Tel: 0 422 290 44 44

Malatya Teknokent Yönetici A.Ş.


© 2017 İnönü University

Contact