Kampüs · March 11, 2017 · 0

Genel Sekreter Prof. Dr. Erkuş'tan İletişim Fakültesine Ziyaret

İnönü Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Hakan Erkuş, yeni faaliyete geçen İletişim Fakültesini ziyaret ederek fakülte bünyesinde yer alan İNÜHABER Merkezi, İnönü İletişim Gazetesi, Ajans İletişim, Radyo Kampüs’teki çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Ajans İletişim’in Genel Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mevlüt Akyol birimin çalışmaları hakkında Prof. Dr. Erkuş’a bilgi vererek üniversitenin ajans ile ilgili tüm işlerinin Ajans İletişim tarafından ilerleyen zamanlarda yapılacağını söyledi.


Ziyarette Erkuş, İNÜHABER'in yaptığı haberlerin ulusal ve yerel basında yer bulduğunu belirterek, "Üniversitemiz sürekli haber üreten bir yer. Üniversitemizde günde en az iki üç etkinlik yapılıyor. Önceden haberler ekrana yansımıyordu ama şimdi haberlerin ekrana yansımasıyla daha cazip hale getirildi" diye konuştu.


Turgut Özal Tıp Merkezinde çok güzel projeler yapıldığını fakat bunların önceden duyurulmadığına değinen Prof. Dr. Erkuş, İNÜHABER’in bu projeleri duyurulur hale getirdiğini ifade etti.


Prof. Dr. Erkuş, haber merkezinde öğrencilerin kendilerini pişirip diğer özel haber ajanslarında çok daha rahat iş imkanı bulacaklarını kaydetti.

İNÜHABER’in işbirliği içinde çalıştığını ve bu ortamın fakülte yöneticileri ile hocalarının tutum ve davranışlarıyla gerçekleştiğini belirten Prof. Dr. Erkuş, bu birliğin ileride iletişim fakültesine gelmeyi düşünen öğrencilerin sayısını yükselteceğini söyledi.

İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve İNÜHABER Genel Yayın Yönetmeni Yrd. Doç. Dr. Fatma Nisan da öğrencilerin zaman kavramına hiç takılı kalmadan boşta kaldıkları anda kendilerini haber merkezinde bulduklarını söyledi.


İNÜHABER Merkezi Haber Editörü Naim Başkut ise öğrencilerin özel haber olarak hocaların önemli projelerini yaptıklarını ve bu haberlerin yeri geldiğinde hem yerel basında hem de ulusal basında yayınlandığını kaydetti.MUHABİR: Eda BAYTAK-Hakan EKEMEN 

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·